KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ

KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Access geçiş kontrol sistemleri ile özel kapılardan yetkisi dahilinde çeşitli parmak izi, yüz kaydı ve kart okuyucu gibi cihazlar ile geçiş sağlanarak kontrolü ve takibi sağlanır.

Belirlenen kapılara giriş ve çıkışlarda kart, parmak izi veya yüz izleri ile geçiş yapılarak geçiş bilgisi kaydedilmiş olur. Access Geçiş Kontrol yazılımı ile giriş çıkış verileri raporlanır. Bu sistemde yetki kontrolü önceliklidir. Kişilerin belirli odalara ve kapılara yetkisi dahilinde geçiş izni verilerek kontrol altına alınması amaçlanır. Bu bilgiler daima kayıt altında tutulmuş olur ve istenildiği zaman geçmişe yönelik raporlar çekilebilir.

Parmak izi, kart, şifre paneli veya yüz tanıma okuyucuları ile yapılabilir. Okuyucular sadece kapı kilidi olarak kullanılabildiği gibi, içlerindeki tarih ve saat bilgisi herhangi bir bilgisayara da aktarılabilir.
Çok Kapılı Geçiş Kontrol Sistemleri
Birden fazla cihazın entegre çalışmasıyla oluşan sistemlerdir. Kontrol edilmek istenen kapılara wiegand protokollü kart okuyucuların bağlanmasıyla ile kullanılan bu sistemde; okuyucuların her biri bilgisayara bağlı olan bir kontrol paneline bağlıdır.
Turnikeli Geçiş Kontrol Sistemleri
Cihazların ve turnikelerin bir arada kullanıldığı sistemlerdir. Turnikelerin üzerlerine monte edilecek okuyucu tipine göre kapakları kesilip özel dizayn edilir.
Yemekhane Kontrol Sistemleri
Sistemin amacı yenen yemek sayısını tespit etmek, öğünleri düzenlemek ve yemekhane girişini hak ediş usulüne göre düzenlemektir. Kimin hangi öğünde yemek yeme hakkı olduğu, kaç porsiyon yemek aldığı, saat kaçta yemek yediği raporlanabilir.
Spor Salonu ve Üye Takip Sistemi
Spor salonu takip sistemi, üyelerin üyelik alanalarına girişlerini sınırlamak, hangi üyenin, hangi alanı ne kadar süre ile kullandığı raporlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.
Okul - Öğrenci Kontrol Sistemi
Öğrencilerin giriş-çıkış kayıtlarını tutmak, verileri öğrenci takip programına aktarmak ve istenirse velilere kısa mesaj ve ya e-mail yoluyla göndermek için kullanılan turnike, kart ve ya parmak izi okuyucu ve yazılımdan oluşan sistemdir.

BU HİZMET İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ